Gladstone Kid’s Tri July 10,2010

Saturday, July 10, 2010

Gladstone Kid’s Tri July 10,2010

by

Gladstone Kids Tri

Gladstone Kids Tri


Age Group Results


July 10, 2010




RDTS…Questions About Results e-mail runsfar@kc.rr.com

Tri 6-8

Overall Female Overall Winners

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

2

Claire Rogers

8

3

1:11.4

 

1

7:48.0

 

1

2:00.5

 

11:00.0

2

8

Johua Whitney

8

2

1:02.6

 

3

9:38.7

 

2

2:24.3

 

13:05.7

3

11

Madelynn Taylor

8

1

1:00.9

 

2

9:04.5

 

4

3:15.0

 

13:20.6

4

12

Taylor Anderson

8

4

1:26.6

 

4

9:48.3

 

3

2:41.0

 

13:56.0

 

Female 0-99

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

13

Elizabeth Reese

7

4

1:20.2

 

4

9:52.4

 

4

2:43.9

 

13:56.6

2

15

Halle Eise

6

19

2:08.8

 

3

9:26.2

 

1

2:27.9

 

14:03.1

3

17

Lauren Wilson

8

5

1:24.1

 

5

9:59.7

 

8

2:58.1

 

14:22.0

4

18

Bridget Hoth

8

1

1:05.0

 

2

8:52.7

 

27

4:26.1

 

14:23.8

5

20

Elizabeth Bert

8

7

1:27.0

 

6

10:07.8

 

11

3:05.3

 

14:40.2

6

24

Kathryn Nichols

7

2

1:12.1

 

7

10:16.4

 

17

3:31.3

 

14:59.8

7

25

Amelia Schneider

7

 

 

 

19

12:23.5

 

3

2:41.4

 

15:05.0

8

31

Lauren Tourtillott

8

3

1:20.1

 

11

11:45.4

 

2

2:34.4

 

15:40.0

9

34

Paige Adams

7

8

1:30.4

 

12

11:55.3

 

7

2:50.9

 

16:16.7

10

35

Kamryn Schmalz

6

24

2:35.9

 

8

10:48.6

 

12

3:09.3

 

16:33.8

11

36

Delany Stout

8

6

1:26.7

 

17

12:17.1

 

9

2:59.1

 

16:43.0

12

37

Kiersten Schmalz

6

23

2:32.7

 

9

11:14.6

 

10

3:02.5

 

16:49.9

13

38

Chloe Sportsman

7

14

1:56.6

 

16

12:11.1

 

6

2:48.0

 

16:55.8

14

40

Brianna Chirpich

6

17

2:06.8

 

18

12:18.4

 

5

2:47.5

 

17:12.8

15

41

Elle Pope

6

25

2:36.0

 

10

11:15.6

 

18

3:31.7

 

17:23.3

16

43

Abigail Schweisberger

6

11

1:47.4

 

1

1:54.0

 

28

13:45.0

 

17:26.4

17

45

Lillian Campbell

7

15

1:58.7

 

13

11:56.1

 

20

3:35.7

 

17:30.6

18

48

Emma Lowery

7

10

1:47.3

 

15

12:10.0

 

25

4:05.7

 

18:03.1

19

50

Olivia Irvine

8

13

1:53.7

 

20

12:40.0

 

22

3:43.6

 

18:17.4

20

53

Makena Hubbs

7

26

3:06.3

 

14

11:59.5

 

24

3:52.1

 

18:58.1

21

54

Chesed Chipman

6

18

2:07.2

 

21

13:38.0

 

13

3:15.9

 

19:01.1

22

55

Keegan Good

6

12

1:50.0

 

22

14:07.5

 

14

3:20.3

 

19:17.8

23

56

Madelyn Barzee

8

16

2:01.8

 

23

14:09.6

 

19

3:31.8

 

19:43.4

24

57

Ali Roderick

8

20

2:10.6

 

24

14:15.2

 

15

3:25.4

 

19:51.3

25

60

Stella Cunningham

7

21

2:28.4

 

25

14:44.5

 

21

3:41.6

 

20:54.6

26

61

Lauren Longenecker

7

9

1:31.4

 

27

16:13.1

 

16

3:28.0

 

21:12.5

27

62

Kintzli Wagner

6

22

2:30.1

 

26

14:45.7

 

26

4:23.3

 

21:39.2

28

67

Aubrey Barzee

7

 

 

 

28

30:20.0

 

23

3:49.1

 

34:09.2

 

Overall Male Overall Winners

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

1

Mitch Eise

8

2

1:00.2

 

1

7:21.6

 

2

2:11.6

 

10:33.5

2

3

Dawson Gulley

8

4

1:38.2

 

2

8:06.4

 

3

2:17.0

 

12:01.7

3

4

Luke Barr

7

1

0:57.1

 

3

8:27.3

 

4

2:52.1

 

12:16.7

4

5

Hudson Headley

8

3

1:33.5

 

4

8:34.0

 

1

2:09.1

 

12:16.8

 

Male 0-99

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

6

Murphy Corum

8

 

 

 

9

10:17.1

 

5

2:23.0

 

12:40.2

2

7

Will Garstang

8

13

1:34.8

 

1

8:45.1

 

7

2:32.2

 

12:52.3

3

9

Chance Wagner

8

2

1:09.2

 

5

9:50.4

 

1

2:10.3

 

13:10.0

4

10

Matthew Pittala

8

3

1:10.2

 

3

9:30.1

 

12

2:39.8

 

13:20.2

5

14

Jt Pavlin

7

22

2:00.1

 

2

8:54.4

 

20

3:04.5

 

13:59.2

6

16

Robbie Hill

8

1

0:59.1

 

8

10:14.0

 

15

2:52.1

 

14:05.3

7

19

Griffin Lamb

7

 

 

 

18

12:05.1

 

9

2:34.1

 

14:39.3

8

21

Zach Legg

7

9

1:29.0

 

4

9:30.6

 

28

3:43.6

 

14:43.4

9

22

Michael Bert

5

23

2:14.5

 

6

9:52.8

 

11

2:39.4

 

14:46.8

10

23

Eli Stammler

6

12

1:34.6

 

10

10:39.4

 

8

2:34.1

 

14:48.2

11

26

Wiley Luke

8

21

1:59.5

 

11

10:49.9

 

4

2:20.7

 

15:10.2

12

27

Joshua Bowen

8

8

1:27.4

 

14

11:27.3

 

2

2:17.3

 

15:12.1

13

28

Trenton Boone

8

16

1:40.8

 

7

10:05.2

 

27

3:30.8

 

15:16.9

14

29

Alex Braudrick

8

4

1:13.9

 

16

11:40.6

 

10

2:38.4

 

15:33.0

15

30

Evan Schneider

8

18

1:41.1

 

15

11:39.3

 

3

2:19.5

 

15:40.0

16

32

Payton Morrison

8

6

1:19.4

 

17

11:47.7

 

14

2:51.6

 

15:58.8

17

33

Ethan Jayaram

8

17

1:40.8

 

13

11:06.0

 

24

3:13.6

 

16:00.5

18

39

Cozmo Crum

8

11

1:31.7

 

22

12:30.4

 

21

3:06.0

 

17:08.2

19

42

Max Braudrick

8

5

1:16.0

 

26

13:14.8

 

16

2:52.8

 

17:23.6

20

44

Brock Stout

6

10

1:29.7

 

23

12:34.0

 

26

3:23.8

 

17:27.6

21

46

Jaden Lea

7

19

1:47.8

 

25

13:01.0

 

17

2:57.2

 

17:46.0

22

47

Connor Stanley

8

20

1:56.8

 

24

12:47.2

 

22

3:12.4

 

17:56.5

23

49

Spencer Adamson

7

7

1:20.5

 

27

13:33.0

 

25

3:16.9

 

18:10.5

24

51

Tanner Grote

7

26

3:00.7

 

19

12:16.3

 

23

3:12.6

 

18:29.7

25

52

William Krump

7

15

1:37.7

 

20

12:16.8

 

29

4:52.8

 

18:47.4

26

58

Wait Cade

7

24

2:36.0

 

28

14:13.0

 

19

3:02.4

 

19:51.5

27

59

Anthony Vanderbeek

6

25

2:54.4

 

29

14:55.9

 

13

2:48.8

 

20:39.1

28

63

Regan Dunn

6

27

3:08.0

 

30

16:14.8

 

6

2:25.7

 

21:48.5

29

64

Charlie Gengler

7

14

1:37.2

 

31

18:17.9

 

18

3:01.8

 

22:57.0

30

65

Unknown Partic.

28

3:17.4

 

21

12:25.7

 

31

7:23.5

 

23:06.7

31

66

Unknown Partic.

29

13:03.7

 

12

10:53.2

 

30

6:58.6

 

30:55.6

 

Tri 9-11

Overall Female Overall Winners

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

3

Meg Feely

11

1

1:23.7

 

2

7:55.9

 

1

3:51.7

 

13:11.3

2

5

Jenna Winebyenner

11

3

1:54.2

 

1

7:42.6

 

2

3:54.9

 

13:31.8

3

16

Olivia Kelter

10

2

1:43.2

 

4

8:28.6

 

4

4:35.5

 

14:47.4

4

18

Kelsey Southard

10

4

1:57.8

 

3

8:18.0

 

3

4:35.1

 

14:50.9

 

Female 0-99

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

27

Robert Sullivan

10

9

2:12.9

 

2

7:59.9

 

13

5:32.3

 

15:45.2

2

28

Allyson Dusanek

10

28

3:32.0

 

10

9:15.4

 

1

2:58.2

 

15:45.6

3

29

Evelyn Shelby

10

6

1:57.7

 

3

8:31.4

 

9

5:17.3

 

15:46.6

4

30

Maya Rupand

11

2

1:47.4

 

6

8:59.4

 

7

5:14.9

 

16:01.8

5

31

Payton Adams

10

13

2:15.3

 

7

9:01.5

 

5

4:51.5

 

16:08.3

6

33

Lauren Byrne

11

11

2:14.3

 

5

8:51.7

 

8

5:16.2

 

16:22.4

7

39

Lydia Melles

11

3

1:48.9

 

9

9:10.0

 

17

5:57.4

 

16:56.5

8

40

Selmia Taylor

10

20

2:55.9

 

4

8:45.1

 

12

5:30.7

 

17:11.8

9

42

Ashley Luecke

9

26

3:05.4

 

8

9:08.8

 

10

5:26.6

 

17:40.9

10

48

Aubrey Tolander

9

7

1:59.3

 

16

10:49.3

 

11

5:30.2

 

18:18.8

11

49

Cassidy Adams

10

25

3:05.0

 

13

10:05.4

 

6

5:13.8

 

18:24.3

12

51

Holly Hendrick

9

22

2:57.5

 

12

9:51.4

 

15

5:38.8

 

18:27.8

13

52

Grace Gengler

11

5

1:56.4

 

14

10:15.5

 

22

6:25.5

 

18:37.6

14

53

Makenna Sweet

9

14

2:18.2

 

11

9:50.1

 

23

6:31.9

 

18:40.4

15

54

Sarah Chipman

10

10

2:14.1

 

27

12:41.7

 

3

3:50.2

 

18:46.1

16

55

Katelynn Taylor

11

4

1:53.2

 

15

10:41.2

 

21

6:15.1

 

18:49.6

17

57

Lucy Cunningham

9

19

2:55.7

 

26

12:26.6

 

2

3:46.7

 

19:09.1

18

59

Vivian Sweet

10

8

2:02.8

 

28

12:42.6

 

4

4:31.0

 

19:16.5

19

60

Abby Roberts

10

23

2:59.8

 

1

1:50.9

 

32

14:50.0

 

19:40.8

20

61

Erika Longenecker

11

1

1:41.9

 

21

11:35.1

 

26

6:54.1

 

20:11.2

21

63

Lindsay Shofler

9

27

3:12.5

 

19

11:22.6

 

16

5:56.6

 

20:31.8

22

64

Raegan Pylypczuk

10

30

3:51.2

 

17

10:52.3

 

20

6:07.6

 

20:51.2

23

65

Rachel Vanzandt

9

18

2:46.2

 

20

11:23.5

 

25

6:46.2

 

20:56.0

24

66

Olivia Griffin

9

16

2:42.7

 

29

12:46.1

 

14

5:38.5

 

21:07.3

25

67

Aubrey McGreu

10

29

3:40.1

 

18

10:56.0

 

24

6:35.4

 

21:11.6

26

68

Grace Chipman

9

15

2:32.9

 

23

12:08.8

 

28

7:10.2

 

21:52.0

27

69

Maya Krump

9

24

3:03.1

 

24

12:09.5

 

27

7:03.7

 

22:16.4

28

70

Maddie Whistler

9

12

2:14.9

 

25

12:18.5

 

30

7:51.5

 

22:25.0

29

71

Maddie Seymour

9

32

4:36.4

 

22

11:53.4

 

19

6:00.8

 

22:30.6

30

73

Gracen Lea

9

21

2:57.3

 

31

14:14.1

 

18

5:57.9

 

23:09.3

31

74

Carli Crum

9

17

2:43.6

 

30

13:08.9

 

29

7:51.2

 

23:43.8

32

76

Miranda Campbell

9

31

4:18.4

 

32

17:51.9

 

31

7:57.1

 

30:07.5

 

Overall Male Overall Winners

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

1

Cameron Manster

9

3

2:03.1

 

1

6:35.5

 

3

4:13.1

 

12:51.7

2

2

David Treece

11

1

1:45.9

 

3

7:16.3

 

2

4:04.4

 

13:06.7

3

4

Cole Eise

10

4

2:10.1

 

2

6:59.4

 

4

4:17.6

 

13:27.1

4

6

Jonathan Hill

9

2

1:50.6

 

4

9:28.0

 

1

2:29.7

 

13:48.4

 

Male 0-99

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

7

Devin Geeser

10

3

1:48.4

 

4

7:50.8

 

9

4:25.2

 

14:04.4

2

8

Bobby Freeman

11

2

1:47.6

 

1

7:31.6

 

17

4:47.6

 

14:06.9

3

9

Clark Smith

11

15

2:02.0

 

3

7:47.2

 

7

4:19.5

 

14:08.8

4

10

Andrew MacKen

11

6

1:50.5

 

5

7:57.8

 

11

4:27.5

 

14:15.8

5

11

Nick Schmidt

10

12

2:00.2

 

19

9:24.0

 

1

2:51.7

 

14:16.0

6

12

Jake Anderson

9

14

2:01.7

 

9

8:04.4

 

8

4:20.6

 

14:26.8

7

13

Paul Curry

10

1

1:39.0

 

11

8:16.3

 

12

4:31.7

 

14:27.1

8

14

Cayden Hoth

10

4

1:48.8

 

8

8:00.7

 

20

4:57.5

 

14:47.1

9

15

Parker Ost

11

20

2:08.0

 

6

7:59.1

 

14

4:40.1

 

14:47.3

10

17

Luke Vickery

10

8

1:53.8

 

14

8:39.8

 

6

4:16.6

 

14:50.3

11

19

Austin Wolfe

10

5

1:49.0

 

16

8:46.4

 

10

4:25.4

 

15:00.9

12

20

Henry Bahr

10

17

2:04.0

 

7

7:59.8

 

22

4:59.8

 

15:03.7

13

21

Blake Wilson

9

26

2:24.3

 

22

9:37.1

 

3

3:03.6

 

15:05.1

14

22

Hunter Hatfield

10

24

2:22.8

 

2

7:35.0

 

24

5:10.7

 

15:08.6

15

23

Ben Legg

9

7

1:51.7

 

12

8:22.6

 

26

5:11.9

 

15:26.3

16

24

Calvin Ash

10

22

2:17.0

 

10

8:14.2

 

21

4:58.9

 

15:30.3

17

25

Cameron Woods

10

10

1:58.1

 

21

9:36.3

 

5

4:09.5

 

15:43.9

18

26

Ben Rath

9

9

1:56.3

 

13

8:25.2

 

28

5:23.4

 

15:45.0

19

32

Quinten Arello

9

18

2:06.0

 

20

9:27.4

 

16

4:43.1

 

16:16.6

20

34

Jackson Lowery

9

21

2:09.4

 

24

9:46.8

 

13

4:32.1

 

16:28.3

21

35

Preston Wheeler

9

16

2:03.7

 

23

9:43.6

 

15

4:42.3

 

16:29.6

22

36

John Mayhall

10

13

2:00.4

 

34

11:34.7

 

2

3:00.6

 

16:35.7

23

37

Justin Nance

10

29

2:28.1

 

15

8:45.1

 

30

5:28.3

 

16:41.6

24

38

Ross Fitzpatrick

11

33

2:52.8

 

17

8:50.6

 

25

5:11.8

 

16:55.2

25

41

Cooper Morrison

10

32

2:42.2

 

27

10:02.0

 

19

4:55.5

 

17:39.8

26

43

Samuel Duesterhaus

9

25

2:23.8

 

26

9:53.5

 

29

5:25.4

 

17:42.8

27

44

Gavin Dunn

10

35

3:35.6

 

18

9:14.1

 

23

5:03.2

 

17:53.0

28

45

Payton Christensen

9

31

2:33.4

 

30

10:31.4

 

18

4:49.5

 

17:54.4

29

46

Riggs Begs

10

19

2:06.0

 

32

10:47.9

 

27

5:13.5

 

18:07.5

30

47

Matthew Duesterhaus

11

27

2:24.4

 

25

9:48.2

 

32

6:03.9

 

18:16.6

31

50

Dalton Cox

10

36

3:52.9

 

29

10:26.2

 

4

4:07.4

 

18:26.6

32

56

Conor Zinnecker

10

30

2:28.7

 

33

10:52.3

 

31

5:39.3

 

19:00.4

33

58

Seth Yost

9

34

2:56.8

 

28

10:09.2

 

33

6:06.4

 

19:12.4

34

62

Jake Vilott

10

23

2:21.6

 

35

11:38.8

 

34

6:23.0

 

20:23.5

35

72

Trevor Stammler

9

11

1:59.8

 

31

10:39.0

 

36

10:05.1

 

22:44.0

36

75

Charlie Cunningham

10

28

2:27.3

 

36

14:09.8

 

35

8:53.9

 

25:31.1

 

Tri 12-14

Overall Female Overall Winners

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

2

Audrey Ash

12

4

3:12.3

 

1

11:43.2

 

2

7:59.3

 

22:54.9

2

3

Stanton Heydinger

13

2

2:53.2

 

4

12:49.4

 

1

7:25.0

 

23:07.7

3

7

Caroline Kelter

12

1

2:51.7

 

2

11:49.6

 

3

9:08.3

 

23:49.8

4

10

Sarah Allergri

12

3

2:55.4

 

3

12:07.8

 

4

9:21.9

 

24:25.3

 

Female 0-99

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

12

Helen Yeater

13

2

2:49.9

 

1

12:53.5

 

7

9:49.9

 

25:33.4

2

13

Sydney Tolander

14

3

2:55.2

 

2

13:22.6

 

6

9:40.7

 

25:58.5

3

14

Rachel England

12

11

3:24.8

 

6

14:01.4

 

4

9:27.3

 

26:53.6

4

15

Shanya Southard

12

6

3:21.7

 

4

13:45.4

 

8

10:30.0

 

27:37.2

5

16

Madison Heydinger

13

1

2:38.6

 

7

14:23.9

 

9

10:36.2

 

27:38.8

6

18

Audrey Morton

13

15

4:36.5

 

8

15:07.9

 

2

8:04.1

 

27:48.5

7

20

Hannah Eisele-Miller

14

4

2:57.0

 

3

13:45.0

 

14

11:43.4

 

28:25.5

8

21

Coral Mansker

13

12

3:43.8

 

5

13:50.8

 

11

10:54.5

 

28:29.2

9

22

Emily Wemhoff

14

5

3:16.4

 

10

15:57.3

 

5

9:40.4

 

28:54.2

10

25

Karolyn Alspaugh

14

7

3:22.4

 

15

18:07.6

 

3

9:05.4

 

30:35.5

11

26

Molly Gengler

13

8

3:23.0

 

13

16:42.1

 

10

10:44.7

 

30:49.9

12

27

Augusta Weber

13

13

3:51.6

 

12

16:07.1

 

12

11:08.7

 

31:07.5

13

28

Sol Kim

12

14

3:59.5

 

9

15:44.9

 

13

11:33.4

 

31:18.0

14

29

Sierra Shaffer

12

16

5:05.7

 

17

19:27.5

 

1

7:01.7

 

31:35.0

15

30

Bryana Gruber

13

9

3:23.1

 

11

16:00.8

 

16

12:16.3

 

31:40.3

16

33

Toni Monachino

13

10

3:24.0

 

16

18:29.2

 

15

11:54.3

 

33:47.5

17

34

Olyvia Weaver

12

17

14:40.7

 

14

17:44.2

 

17

13:19.6

 

45:44.6

 

Overall Male Overall Winners

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

1

Tucker Melles

13

2

2:59.5

 

3

12:43.7

 

1

6:18.1

 

22:01.4

2

4

Graham England

14

3

3:15.8

 

2

12:01.9

 

3

7:51.8

 

23:09.6

3

5

Alex Morton

14

4

3:31.8

 

1

11:59.2

 

4

8:06.8

 

23:37.9

4

6

Callahan Eckardt

13

1

2:57.4

 

4

13:33.8

 

2

7:17.4

 

23:48.7

 

Male 0-99

 

Overall

 

——- Swim ——-

——- Bike ——-

——- Run ——-

Total

Place

Place

Name

Age

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Rnk

Time

   

Time

1

8

Jereld Deger

12

1

2:53.3

 

3

13:05.4

 

1

8:06.5

 

24:05.2

2

9

Dylan Campbell

13

6

3:44.5

 

1

12:11.2

 

2

8:13.6

 

24:09.3

3

11

Riley Sweet

13

3

3:08.9

 

2

13:05.3

 

3

8:13.8

 

24:28.1

4

17

John Pittala

13

5

3:25.7

 

4

13:29.7

 

6

10:49.3

 

27:44.8

5

19

Daniel Miller

12

2

3:04.8

 

8

15:25.7

 

5

9:28.1

 

27:58.7

6

23

Elliott Eisele-Miller

12

4

3:24.4

 

5

14:23.3

 

7

11:18.5

 

29:06.2

7

24

Chance Pitman

13

9

5:06.5

 

6

15:10.6

 

4

8:51.9

 

29:09.1

8

31

Perri Miller

12

8

3:47.1

 

9

17:13.2

 

8

11:22.4

 

32:22.7

9

32

Collin Monsees

12

7

3:44.9

 

7

15:25.6

 

9

13:21.4

 

32:32.0



2 Responses to Gladstone Kid’s Tri July 10,2010

  1. [...] Early Bird – Unofficial Results » It was a great race. Whitney finished in second place. July 11th, 2010 | Category: [...]

  2. John Krump says:

    William and Maya, I am very proud of both of you! Congratulations on finishing your first Triathlon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>